ISDE Navara 2016 den čtvrtý, český trophy team postoupil na pátou příčku (neoficiálně)

14.10.2016 21:06

Přes dnešní výtězství Itálie zůstává na druhém místě v klasifikaci o Světovou trofej minutu a dvacet vteřin za USA, Velká Británie drží třetí příčku před Španělskem a Českou republikou.

Podle výsledků dnes nestihlo 30 minutovou toleranci hodně jezdců.

Jara Romančík dnes vyhrál dva cross testy a dnes obsadil celkově 12.místo a 4. ve třídě E2! Také ostatní naši  reprezentanti v těžké konkurenci odvedli skvělé výkony za což jim patří uznání.

Zde je komentář k dnešnímu dni od  Jara Romančík

4 den za námi. Kluci dneska tahali o sto šest. Mě se dneska moc nedařilo na endůru testu. Kde jsem padal jako švestka. Aspoň jsem si to vynahradil na cross testu kde jsem 2 krát vyhrál. Tak jsem si zlepšil náladu. Jinak jsme všichni celí a zdraví. Tak nám prosím držte palce ještě zítra máme těžký den. Pojedem jen jedno kolo cca 300km z pěti testy. Bude to náročné, tak na nás myslete. Moc Děkujem za podporu.