Pozvánka na MG SPORT UFO KTM ENDURO CROSS COUNTRY 2010 - III. díl seriálu, závody v Jílemnici 18.-19.9.2010

14.09.2010 19:48

 

Časový rozpis závodů v Jilemnici

18. a 19. září 2010   -    Jilemnice           Pořadatel:  AK Krakonoš Jilemnice

Ředitel závodu :   Josef Bažant - tel.: 608 440 572

Zástupci: Tomáš Macháček – tel: 605 448 482, Tomáš Kubát - tel.: 777 608 266, mail:  AK.Krakonos@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 Délka závodu: 120 minut                            Startovné: 450,00 Kč / den

 

 

Časový rozpis závodů v Jilemnici

 Přejímka         pátek 17. září  2010  - 17,00 – 20,00 hodin

                       sobota  18. září 2010  - 7,00 – 9,30 hodin

                       neděle  19. září 2010 -  7,00 – 8,30 hodin

 

Závod dětí

SOBOTA – 18. září  2010 -   9,00 hodin – opět se pojedou 2 rozjížďky po 15 minutách s 15 minutovou přestávkou

Pozor – závod dětí pouze v sobotu!!!!

 

 SOBOTA 18. září 2010

7,00 – 9,30 hodin  přejímka

10,00 hodin  rozprava,  slavnostní vyhlášení závodu dětí

10,30 hodin příprava na start a řazení na startovní čáře

11,00 hodin START prvního závodu

13,00 hodin – ukončení prvního závodu, následuje dojezd závodníků

 

13,30 hodin příprava na start a řazení na startovní čáře – druhý závod

14,00 hodin START druhého závodu

16,00 hodin – ukončení druhého závodu, následuje dojezd závodníků

cca 17,00  - 17,30 hodin  - vyhlášení výsledků prvního dne závodů

 

NEDĚLE 19. září 2010

7,00 – 8,30 hodin  přejímka

9,00 hodin  rozprava

9,30 hodin příprava na start a řazení na startovní čáře

10,00 hodin START prvního závodu

12,00 hodin – ukončení prvního závodu, následuje dojezd závodníků

 

POZOR!!!

Předpokládáme, že díky výrazně menší účasti jezdců ( je tomu tak ve všech dílech seriálu) se pojede jen jeden závod.

 

Ale pro všechny případy počítáme i s touto variantou:

12,30 hodin příprava na start a řazení na startovní čáře - druhý závod

13,00 hodin START druhého závodu

15,00 hodin – ukončení druhého závodu, následuje dojezd závodníků

cca 16,00  - 16,30 hodin  - vyhlášení výsledků druhého dne závodů

 

 Předpokládané rozložení kategorií v sobotních závodech:

 První závod – licence A a licence B + veteráni +  jedna kategorie hobby – bude upřesněno na rozpravě

Druhý závod – ostatní kategorie

Jako vždy záleží na počtu přihlášených v jednotlivých kategoriích, aby oba závody  byly příbližně stejně jezdecky obsazeny.

Start vždy po vlnách.

Najíždění na start bude probíhat podle aktuálního pořadí v seriálu MG SPORT UFO KTM ENDURO CROSS COUNTRY 2010, jezdci, kteří nejeli v prvním ani druhém díle v Košťálově či Bozkově, budou vyvoláni podle svých startovních čísel.

Mapka umístění depa: Najdete nás zde

Podrobnější info na: http://www.akkrakonos.wbs.cz/