Výkendové závody Starcross v italské Mantově: Výsledky a videa

07.02.2010 19:40

 

  Výkendové závody Starcross v italské Mantově: Výsledky:

 

 

Třetí závod:

Pos Nbr Racer Brand Lap Race Time Behind Laptime
  1st #40 LEOK Tanel HON . 12 24:52.666 - 02:05.746
  2nd #25 DESALLE Clement SUZ . 12 24:54.898 02.232 02:03.519
  3rd #222 CAIROLI Tony KTM . 12 25:03.003 10.337 02:12.055
  4th #11 RAMON Steve SUZ . 12 25:06.813 14.147 02:09.238
  5th #702 ALBERTSON Jimmy HON . 12 25:16.636 23.970 02:08.871
  6th #19 PHILIPPAERTS David YAM . 12 25:26.474 33.808 02:13.675
  7th #14 DE REUVER Marc SUZ . 12 25:27.855 35.189 02:11.435
  8th #1 MUSQUIN Marvin KTM . 12 25:31.297 38.631 02:11.385
  9th #7 BARRAGAN Jonathan KAW . 12 25:46.824 54.158 02:14.861
  10th #121 BOOG Xavier KAW . 12 26:00.251 01:07.585 02:15.430
  11th #10 BOISSIERE Antony KTM . 12 26:05.603 01:12.937 02:13.088
  12th #2 NAGL Maximilian KTM . 12 26:09.638 01:16.972 02:12.761
  13th #13 MONNI Manuel YAM . 12 26:27.083 01:34.417 02:12.441
  14th #110 SIMPSON Shaun KTM . 12 26:28.393 01:35.727 02:09.823
  15th #23 TONUS Arnaud SUZ . 12 26:35.356 01:42.690 02:12.095
  16th #78 VERHOEVEN Bas HON . 12 26:41.706 01:49.040 02:11.599
  17th #27 SCHIFFER Marcus KTM . 12 26:45.733 01:53.067 02:14.054
  18th #29 MARTINI Gianluca HON . 12 27:05.479 02:12.813 02:23.667
  19th #24 BRAKKE Herjan YAM . 11 24:55.612 1 Giro 02:16.773
  20th #44 NEUGEVAUER Filip KAW . 11 24:59.129 1 Giro 02:16.314
  21st #64 VONGSANA Knousith TM . 11 24:59.731 1 Giro 02:18.089
  22nd #690 BRACESCO Federico HON . 11 25:04.198 1 Giro 02:19.735
  23rd #5 COLDENHOF Glenn YAM . 11 25:06.032 1 Giro 02:17.272
  24th #36 BONINI Matteo YAM . 11 25:13.809 1 Giro 02:23.173
  25th #190 MORONI Rudy YAM . 11 25:20.410 1 Giro 02:18.207
  26th #490 ULLRICH Dennis HON . 11 25:24.626 1 Giro 02:18.938
  27th #71 BUTRON Jose SUZ . 11 25:28.724 1 Giro 02:24.215
  28th #101 BARTOS Petr KTM . 11 25:40.562 1 Giro 02:17.043
  29th #49 LOMBRICI Roberto SUZ . 11 25:52.978 1 Giro 02:15.673
  30th #131 MICHEK Martin TM . 11 26:06.700 1 Giro 02:15.442
  31st #111 LEOK Aigar TM . 11 26:34.861 1 Giro 02:12.191
  32nd #618 TERRANEO Stefano HON . 11 26:56.836 1 Giro 02:25.419
  33rd #94 ROCZEN Ken SUZ . 10 21:18.835 2 giri 02:09.031
  34th #1100 LAIER Stephanie KTM . 10 25:08.140 2 giri 02:34.011
  35th #878 PEZZUTO Stefano KTM . 10 25:33.366 2 giri 02:37.594
  36th #88 BOZIC Manuel KTM . 10 26:39.628 2 giri 02:39.295
  37th #320 D'ANGELO Alessandro KTM . 9 26:14.983 3 giri 02:32.294
  38th #9 DE DYCKER Ken YAM . 8 19:03.039 4 giri 02:22.565
  39th #32 PRIEM Manuel APR . 8 19:24.142 4 giri 03:06.755
  40th #4 STRIJBOS Kevin KTM . 7 18:09.853 5 giri 03:46.891
  41st #215 MAGGIORE Fabio HON . 7 27:08.124 5 giri 12:28.894
  42nd #90 POURCEL Sebastien KAW . 2 04:27.297 10 giri 02:11.631
  43rd #92 BATTIG Alessandro HON . 2 04:57.668 10 giri 02:22.242
  44th #37 KRESTINOV Gert KTM . 1 10:04.673 11 giri 00.000
  45th #800 ALESSI Mike KTM . 0 00.000 - 00.000
  46th #39 GUARNERI Davide HON . 0 00.000 - 00.000
  47th #108 NEMETH Kornel KTM . 0 00.000 - 00.000
  48th #17 STEVANINI Cristian SUZ . 0 00.000 - 00.000
 

Výsledky druhého závodu:

 

Pos

Racer

Race Time

1st

CAIROLI Tony

24:46.515

2nd

DESALLE Clement

24:49.601

3rd

LEOK Tanel

24:50.644

4th

RAMON Steve

25:15.175

5th

DE REUVER Marc

25:16.417

6th

ALBERTSON Jimmy

25:19.888

7th

SIMPSON Shaun

25:28.348

8th

PHILIPPAERTS David

25:32.455

9th

DE DYCKER Ken

25:35.463

10th

PRIEM Manuel

25:36.436

11th

MUSQUIN Marvin

25:39.644

12th

BOOG Xavier

25:56.247

13th

NAGL Maximilian

26:02.677

14th

VERHOEVEN Bas

26:04.763

15th

LEOK Aigar

26:13.937

16th

TONUS Arnaud

26:15.830

17th

BARRAGAN Jonathan

26:21.825

18th

MONNI Manuel

26:35.340

19th

STRIJBOS Kevin

26:37.642

20th

BOISSIERE Antony

26:39.624

21st

SCHIFFER Marcus

26:41.618

22nd

BUTRON Jose

26:42.596

23rd

NEUGEVAUER Filip

26:50.856

24th

BRAKKE Herjan

27:01.788

25th

BRACESCO Federico

24:58.389

26th

KRESTINOV Gert

25:00.599

27th

COLDENHOF Glenn

25:03.397

28th

MORONI Rudy

25:04.142

29th

MARTINI Gianluca

25:08.270

30th

POURCEL Sebastien

25:14.276

31st

PEZZUTO Stefano

25:18.108

32nd

BATTIG Alessandro

25:30.417

33rd

LOMBRICI Roberto

25:41.669

34th

D'ANGELO Alessandro

26:08.629

35th

BARTOS Petr

26:38.763

36th

TERRANEO Stefano

26:49.365

37th

MAGGIORE Fabio

27:22.590

38th

LAIER Stephanie

24:47.685

39th

MICHEK Martin

17:59.921

40th

BOZIC Manuel

24:12.309

41st

VONGSANA Knousith

26:26.089

42nd

BONINI Matteo

17:35.736

43rd

ROCZEN Ken

10:52.873

44th

ULLRICH Dennis

00.000

45th

GUARNERI Davide

00.000

46th

NEMETH Kornel

00.000

47th

ALESSI Mike

00.000

48th

STEVANINI Cristian

00.000

 

Výsledky prvního závodu:

  

Pos

Racer

Race Time

1st

CAIROLI Tony

24:49.198

2nd

PHILIPPAERTS David

24:56.684

3rd

DE REUVER Marc

24:57.856

4th

SIMPSON Shaun

25:02.229

5th

BARRAGAN Jonathan

25:05.814

6th

RAMON Steve

25:09.459

7th

NAGL Maximilian

25:17.717

8th

LEOK Aigar

25:25.814

9th

DE DYCKER Ken

25:31.576

10th

VERHOEVEN Bas

25:32.490

11th

ROCZEN Ken

25:35.350

12th

STRIJBOS Kevin

25:38.612

13th

BOISSIERE Antony

25:44.537

14th

BOOG Xavier

25:49.626

15th

GUARNERI Davide

25:55.944

16th

DESALLE Clement

26:05.362

17th

SCHIFFER Marcus

26:07.956

18th

MUSQUIN Marvin

26:10.323

19th

TONUS Arnaud

26:15.271

20th

KRESTINOV Gert

26:29.692

21st

BUTRON Jose

26:37.728

22nd

PEZZUTO Stefano

26:51.673

23rd

BONINI Matteo

26:54.252

24th

BRAKKE Herjan

26:56.345

25th

COLDENHOF Glenn

26:57.667

26th

NEUGEVAUER Filip

27:03.066

27th

MICHEK Martin

24:54.628

28th

LOMBRICI Roberto

24:58.712

29th

MAGGIORE Fabio

25:40.017

30th

MONNI Manuel

25:46.771

31st

D'ANGELO Alessandro

25:50.855

32nd

BARTOS Petr

26:01.276

33rd

BATTIG Alessandro

26:33.706

34th

ULLRICH Dennis

22:30.340

35th

BOZIC Manuel

25:08.623

36th

LAIER Stephanie

26:04.137

37th

ALBERTSON Jimmy

16:43.581

38th

PRIEM Manuel

15:03.391

39th

STEVANINI Cristian

16:36.012

40th

VONGSANA Knousith

19:56.614

41st

TERRANEO Stefano

12:03.788

42nd

LEOK Tanel

08:38.566

43rd

POURCEL Sebastien

08:51.482

44th

MARTINI Gianluca

04:51.138

45th

MORONI Rudy

08:39.624

46th

BRACESCO Federico

06:17.452

47th

NEMETH Kornel

00.000

48th

ALESSI Mike

00.000